درباره ما

ما با شرکت های مختلفی کار می کنیم!

شرکت طراحی سایت راویان نسل نو

موسسه فرهنگی راویان نسل نو فعالیت خود را ازسال 1377 آغاز نمود. از همان ابتدا ارائه راهکارهایی در زمینه ایجاد و توسعه بانک های اطلاعاتی تحت وب و نرم افزارهای كاربردی مرتبط با آن در دستور كار این شركت قرار گرفت.
پیوستن گروهی از فارغ التحصیلان ومتخصصین جوان و موفق ایرانی در كنار استفاده همزمان ازتجارب شركت كانادایی MHS باعث شد كه "راویان نسل نو" به سرعت پله های ترقی و موفقیت را طی نموده و توانایی هایش را دراجرای پروژه های مختلف به اثبات رساند.
در طول سالهای گذشته موسسه فرهنگی راویان تكنولوژی ها ومهارت های متنوعی را با محوریت برقراری ارتباط واطلاع رسانی الكترونیكی همچنین استفاده از ابزارها و شیوه های نوین پاسخگویی به مشتریان یا ارباب رجوع به بازار عرضه نموده است.

از جمله این مهارت ها عبارتند از :

تحلیل کاری ، مدیریت پروژه، طرح ریزی داده ها ، توسعه نرم افزارهای کاربردی تحت وب و همچنین مدیریت بانک های اطلاعاتی.
هم اكنون این موسسه با استفاده از آخرین تکنولوژیها و امكانات نرم افزاری روز دنیا به تولید و توسعه پرتال های سفارشی می پردازد. در حال حاضر مشتریان این موسسه را طیف گسترده ای از سازمان های دولتی و شرکت ها و موسسات خصوصی در سرتاسر ایران تشکیل می دهند.

اهداف و نگرش ها :

بزرگترین افتخار موسسه فرهنگی راویان نسل نو این است که به دور از هیاهوهای تبلیغاتی مرسوم ، همواره یكی از پیشروان ارائه خدمات اطلاع رسانی آنلاین در عرصه های مختلف به شمار می رفته است. نگاهی به كارنامه فعالیتی این مجموعه و توجه به تكنولوژی های جدید و ایده های نوین و مترقی ارائه شده توسط این مجموعه در طول 23 سال گذشته ( علیرغم وجود پاره ای تنگناهای سخت افزاری و اینترنتی موجود در كشور ) نشان دهنده تفكر مثبت مدیران آن بوده است.
این موفقیت را حاصل برقراری ارتباط مناسب با مشتریان و پشتیبانی فنی قابل ملاحظه از خدمات ارائه شده می دانیم. بنابراین مسئولین این موسسه همواره در این اندیشه اندکه رابطه کاری پایدارو مداومی را با مشتریان ایجاد نمایند.
منشور اخلاقی كاركنان این مجموعه،آنان را به ارائه راهکارهای هر چه بهتر ، استفاده از تکنولوژی روز دنیا و رعایت استاندارد های جهانی کیفیت که مطابق نیاز های مشتریان است ترغیب می نماید.

تخصص ها :

راویان با بیش از 23 سال تجربه در تجارت آنلاین به طراحی و توسعه بیش ا ز 800 وب سایت و نرم افزارهای تحت وب پرداخته است و اکنون اعتقاد بر این دارد که موفقیت در تجارت بواسطه به کارگیری طرح های مشتری-محور بوده است . راویان به عنوان مشاوری با تجربه به تمامی نیازهای مشتری گوش فرا داده و با برآورده نمودن آن ها در تمامی مراحل درکنارش خواهد بود. در حال حاضر، این موسسه با تکیه برتخصص های زیر مشغول فعالیت است.
1- مدیریت محتوا در قالب پرتال های تخصصی بورس، مدیریت دانش و سمینارها
2- معماری اطلاعات و تحلیل UI
3- مشاوره و تدوین هویت سازمانی

خدماتی که موسسه راویان ارائه می کند عبارتند از :

1- مشاوره .
2- تحلیل .
3- گزینش تکنولوژی اینترنتی .
4- معماری فنی .
5- طراحی داده ها .
6- میزان سازی و افزایش اجرای داده ها به صورت online .
7- اجرای تکنولوژی .
8- توسعه نرم افزار سفارشی براساس نیازها .
9- بهینه سازی عملکرد .
10- پشتیبانی .

درباره راویان نسل نو
Copyright © 2000 - 2022 by ravian All Rights Reserved.
Information Technology Solutions